Cornelis van der Lee werd geboren op 21 december 1901 in Maassluis. Zijn ouders, Teunis van der Lee en Sara Kleijwegt, waren op 29 november 1894 in Rozenburg met elkaar gehuwd.
Cornelis was 29 jaar toen hij in [dag] april 1931 in Maasland in het huwelijk trad met Huibertje Doelman. De toen 26-jarige Huibertje Doelman werd geboren op 1 januari 1905 in Maasland. Haar ouders, IJsbrand Doelman en Huibertina Maria van der Berg, waren bijna drie jaar eerder op 25 april 1902 in Maasland met elkaar getrouwd.
Samen kregen zij twee kinderen: Teun (-) en H.M. van der Lee.
Cornelis van der Lee overleed op 1 augustus 1985. Hij werd begraven op de Algemene Begraafplaats in Bleskensgraaf (exacte begraafdatum vooralsnog onbekend). Huibertje Doelman overleed op 9 juli 1991, 86 jaar oud. Zij werd op 13 juli begraven op de Algemene Begraafplaats in Bleskensgraaf.
T van der lee (man) huwde 19 oktober 1960 M.M. Molenaar-> https://www.hetkontakt.nl/alblasserwaard/233432/echtpaar-van-der-lee-uit-bleskensgraaf-60-jaar-getrouwd
H.M. van der Lee (vrouw) huwde K. maat